
Filferro ECG de Drager / Draeger compatible amb IEC
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Temps de termini: 1-7 dies hàbils
MOQ: 30 peces
Descripció
Filferro ECG de Drager / Draeger compatible amb IEC
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Temps de termini: 1-7 dies hàbils
MOQ: 30 peces
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Cable ECG |
| Color del cable | gris |
| Longitud del cable | 3m |
| Material per cable | Jaqueta TPU |
| Diàmetre del cable | 4mm |
| Connector d’instruments | Bessó |
| Terminal final del pacient | Captura |
| Pes | 120g |
| Garantia | 1 any |

Etiquetes populars: drager / draeger compatible amb cables de plom ecg iec, fabricants, proveïdors, fàbrica, barats, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Nihon Kohden BR906P Cable d'ECG de 3 capçals de cabl...
-

Nihon Kohden BR-019 5lead filferro cable d'ECG de Sn...
-

Philips M1971a 5lead ECG Wire Set amb Snap / Grabber...
-

Cable ECG per cable Spacelabs compatible. 3 fils de ...
-

5 clips de cable ECG d'un contacte directe d'un sol ús
-

Clips EC-Leadwire 5-LD compatibles amb Mindray

