Nihon Kohden compatible cable del tronc ECG
Compatibilitat: Nihon Kohden BSM-2300 Life scope I, BSM-2301, BSM-230K, BSM-2351A, BSM-4100 àmbit de vida P, BSM-4102, BSM-4102A, BSM-4114A, BSM-5100 àmbit de vida A, sèrie BSM-6000, BSM-6301K, BSM-6501K, BSM-6701K, BSM-9101, BSM-9510 àmbit de vida M, BSM-9800 àmbit de vida S, àmbit de vida 6700 sèrie, àmbit de vida J, l'abast de la vida TR, PVM-
Condicions de pagament: T/T, Western Union, PayPal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, per mar
Temps de plom: 3-7 dies laborables
MOQ: 50 PCs
Descripció
Nihon Kohden compatible cable del tronc ECG
Compatibilitat:Nihon Kohden BSM-2300 àmbit de vida I, BSM-2301, BSM-230K, BSM-2351A, BSM-4100 àmbit de vida P, BSM-4102, BSM-4102A, BSM-4114A, BSM-5100 àmbit de vida A, sèrie BSM-6000, BSM-6301K, BSM-6501K, BSM-6701K, BSM-9101, BSM-9510 àmbit de vida M, BSM-9800 àmbit de vida S, àmbit de vida 6700 sèrie, àmbit de vida J, l'abast de la vida TR, PVM-
Condicions de pagament:T/T, Western Union, PayPal
Mètode d'enviament:DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, per mar
Temps de plom:3-7 dies laborables
Moq50 PCs
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | ECG cable trona |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de marca | Pregant-Med |
| Número de model | Nihon Kohden |
| Certificacions | CE/ISO |
| Material de cable | Jaqueta TPU |
| Diàmetre del cable | 4mm |
| Cable de color | Gris |
| Connector distal | Connector Nihon Kohden de 12 pins |
| Connector proximal | Connector d'estil DIN |
| Diàmetre del cable | 4mm |
| Longitud del cable | 2,4 m |
| Embalatge | Pack individual |
| Classificació de l'instrument | Classe II |
| Propietats | EKG monitor, màquina d'ECG |
| Pes | 300g |
| Garantia | 1 any |


Etiquetes populars: Nihon kohden compatible ECG cable trona, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada









