Ecg Biomèdic Holter Cable AHA 10 Plom
Marca compatible: Biomèdica
Catàleg: Cable Holter ECG
Tipus de producte: ECG Holter Cable Leadwire
Quantitat de comanda de mininum: 1PCS
Certificació: CE/ ISO13485
Preu: Negociació
Descripció
Ecg Biomèdic Holter Cable AHA 10 Plom
Lloc d'origen:Xina
Condicions de pagament:100% T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Termini de lliurament:1-3 dies per a la mostra, 7-14 dies per a gran comanda després del pagament.
Capacitat de subministrament:600pcs / setmana
Especificacions:
*Temperatura ambient: de 0 a 40 °C(32 a 104°F)
*Humitat relativa: del 0% al 80%
*Pressió hiperbàrica: 86kPa-106kPa
* Materials: Cable de jaqueta TPU d'alta qualitat, 1.2 longitud, gris; plat d'or en petar
Dades del producte:
| Nom del producte | Cable de cable ECG Holter |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Pregària-med |
| Certificacions | Ce/ISO |
| Color del cable | Gris |
| Clients potencials del cable | 10-plom |
| Longitud del cable | Aeroport de Berlín 1.2m |
| Cable Material | Jaqueta TPU |
| Diàmetre del cable de plom | 2 mm de dòlar |
| Connector d'instruments | 26 pin (pin) |
| Connector final del pacient | Petar |
| Pes | 100G (pel·len) |
| Tipus | ECG Holter |
| Estàndard | Iec |
| Paquet de paquet | 1 peça de paquet en una bossa de PE, a continuació, posar en 1 cartró. |
| Mida d'un sol paquet | 16X10X1 cm |
| Garantia | 12 mesos |
Sobre nosaltres:
Som un fabricant professinal a la Xina continental, tenim marques vrious de sensor spo2, cable ECG i cable de plom, cable EKG i cable de plom, maneguet NIBP, cable IBP, sonda de temperatura, cable Holter i cable de plom, bateria de reemplaçament mèdic, etc.


Etiquetes populars: ecg biomèdic holter cable aha 10 plom, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Compatible amb Mennen 5lead ECG Cable AHA Grabber 10...
-

Philips ECG Adaptador de cable Leadwires 5 snaps
-

GE Healthcare, una de les peces, porta a cops de cab...
-

Cable ECG de connexió directa de GE Healthcare encai...
-

Edan SE-2012 / SE-2003 5 Cable ECG Holter Leadwire
-

Compatible CT-083S CT-086S 10 Plom Beneware ECG Holt...




