
Cable ECG Medio-Control Fisiocontrol
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Temps de termini: 1-7 dies hàbils
MOQ: 30 peces
Descripció
Cable ECG Medio-Control Fisiocontrol
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Temps de termini: 1-7 dies hàbils
MOQ: 30 peces
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Cable ECG |
| Color del cable | gris |
| Longitud del cable | 3.6m |
| Material per cable | Jaqueta TPU |
| Diàmetre del cable | 4mm |
| Connector d’instruments | Connector rodó de 12 pins i clau |
| Terminal final del pacient | encaixar |
| Pes | 120g |
| Garantia | 1 any |

Etiquetes populars: cable ecg control de fisio-control medtronic, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Mennen 900 cable ECG de 5 lliures amb cable de plom,...
-

Cable ECG Mindray Datascope Passport 5lead amb filferro
-

Cable d'adaptador ECG d'una sola peça AAMI Captures ...
-

Bionet ECG Cable Leadwires AHA / IEC
-

Cable de transductor d'ECG de Nihon Kohden 3 snaps
-

HELLIGE cable d'ECG compatible 3-Snap de cables

