Elèctrode negatiu del pacient de silicona amb placa d'elèctrode endoll de 6,3 mm negre
Catàleg: ESU
Tipus de producte: cable adaptador electroquirúrgic
Quantitat mínima de comanda: 1PCS
Certificació: CE/ISO13485
Preu: Negociació
Descripció
Placa d'elèctrode d'endoll de 6,3 mm elèctrode negatiu Silicona
Descripció del producte
| Categoria | Placa de connexió a terra electroquirúrgica |
| mida | 145 * 245 * 4 mm |
| Gruix | 4 mm |
| Color del cable de plom | negre |
| Longitud total | 3m |
| Garantia | 6 mesos |
| Tipus d'embalatge | Bossa/Caixa |
| Unitat d'embalatge | 1 |
| Mida del pacient | Adult/Pediàtric |


Etiquetes populars: elèctrode negatiu del pacient de silicona amb placa d'elèctrode endoll de 6,3 mm negre, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, compra
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Adaptador d'unitats electroquirúrgiques Cable ESU Ca...
-

Cable d'electrocoagulació de la línia bipolar
-

Placa negativa negra de silicona reutilitzable endol...
-

Sensor de SpO2 adhesiu compatible Nihon Kohden TL251...
-

Conector únic de transductor d’Utah de pressió arter...
-

Sensor Mèdic Smiths de 7 pins SpO2 BCI

