Sensor d'oxigen OOM202-1 O2 Cèl·lula
Número de peça: OOM202-1 O2 cel·la Classificació d'instruments:Classe II Tipus: sensor d'oxigen
Descripció
Sensor d'oxigen OOM202-1 O2 cèl·lula
| Rang de mesura | 0 % ... 100 % oxigen (a pressió atmosfèrica) |
| Durada del sensor nominal | ≥ 1 000 000 % hores d'oxigen volum |
| Sortida en aire ambient | 13 mV ... 16 mV |
| Interfície elèctrica | Connector de telèfon mono de 3,5 mm |
| precisió | compleix els requisits ISO 80601-2-55 |
| Repetibilitat | < 1="" %="" volume="" o2 at="" constant="" temperature="" and=""> |
| Error de linealitat | < 3="" %=""> |
| Temps de resposta | < 12="" s="" to="" 90="" %="" of="" final=""> |
| Tensió de desplaçament zero | < 200="" µv="" in="" 100="" %="" nitrogen,="" applied="" for="" 5=""> |
| Interferència creuada | compleix els requisits ISO 80601-2-55 |
| Influència de la humitat | -0,03 % rel. per % RH a 25 °C |
| Rang de pressió | 0,6 bar ... 2 bar (ppO2 0 ... 1250 mbar O2) |
| Influència de la pressió | proporcional al canvi en la pressió parcial d'oxigen |
| Influència del xoc mecànic | < 1="" %="" relative="" after="" a="" fall="" from="" 1=""> |
| Temperatura de funcionament | 0 °C ... +50 °C |
| Compensació de temperatura | indemnització NTC incorporada |
| Efecte de la compensació de temperatura (estable) | entre +25 °C i +40 °C: 3 % error relatiu entre 0 °C i +50 °C: 8 % error relatiu |
| Humitat de funcionament | 0 % ... 99 % NO condensació RH |
| Deriva de sortida a llarg termini | 1 % d'oxigen de volum al mes normalment< -15="" %="" relative="" over=""> |
| Temperatura d'emmagatzematge | -20 °C ... +50 °C |
| Emmagatzematge recomanat | +5 °C ... +15 °C |
| Càrrega recomanada | ≥ 10 kOhms |
| Temps d'escalfament | < 30="" minutes,="" after="" replacement="" of=""> |
| pes | aproximadament 28 grams |

els nostres més articles:
1. Sensor Spo2 reutilitzable / d'un sol ús2. Cable d'extensió SPO2
3. Cable de tronc ECG & leadwire
4. Accessoris per cable i EKG
5. Elèctrodes de l'ECG
6. EEG Leadwires amb elèctrodes
7. Cable IBP
8. Trampa d'aigua
9. Puny NIBP
10. Sonda de temperatura
11. Cable d'interconnexió de sondes de temperatura
12. Connector transductor de pressió d'un sol ús
13. Sensor d'oxigen mèdic i bateria
14. Toco i transductor nord-americà
Etiquetes populars: sensor d'oxigen oom202-1 o2 cèl·lula, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada









