10,8 V 6600 mAh Li202S-60Una bateria per a VS2 VM4 VM6 VM8 VM3 Suresign VS3 V24E
Compatible: Philips VS2,VM4,VM6,VM8,VM3,Suresign VS3,V24E,VS4
Condicions de pagament: T/T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Termini d'execució: 3-7 dies laborables
Hi ha mostres disponibles
Descripció
| Nom del producte | Bateria mèdica recarregable |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Pregar-med |
| Certificacions | CE/ISO |
| Mida | 149 * 90 * 20 mm |
| Capacitat nominal | 6600 mAh |
| Pes | 428g |
| Tipus | LI-ION |
| Tensió nominal | 10.8v |
| Aplicació | VS2,VM4,VM6,VM8,VM3,Suresign VS3,V24E,VS4 |
| Color | Negre |
| paquet | Caixa individual |
Compatibilitat
| philips | VS2,VM4,VM6,VM8,VM3,Suresign VS3,V24E,VS4 |

Preguntes freqüents
P: On és la vostra fàbrica?
R: La nostra fàbrica es troba a Shenzhen, Xina.
P: Sou una empresa comercial o la vostra empresa té la vostra pròpia fàbrica?
R: Tenim la nostra pròpia fàbrica i també podem fer recerca de productes.
P: Com fa la vostra fàbrica pel que fa al control de qualitat?
R: La qualitat és la prioritat. El departament de control de qualitat amb un especialista en garantia de qualitat professional donen una gran importància al control de qualitat des del principi fins al final.
P: Quant de temps és el vostre termini de lliurament?
R: En general, 1-3 dies laborables per a la comanda de prova, 3-5dies laborables per a la comanda normal, 7-14 dies hàbils per a la comanda a granel, segons la quantitat exacta.
P: Quines són les vostres condicions de pagament?
R: 100 per cent per avançat, T/T, Paypal, Western Union, Money gram.
els nostres més articles:
Sensor Spo2 reutilitzable/un sol ús
Cable d'extensió Spo2
Cable troncal ECG i cable
Cable EKG i accessoris
Elèctrodes ECG
Cables d'EEG amb elèctrodes
Cable IBP/Transductor IBP d'un sol ús
Trampa d'aigua
Mangot/mànega/connexió NIBP
Sonda de temperatura
Bateria mèdica i cèl·lula O2
Transductor TOCO i US, Doppler fetal13. Oxímetre de pols
Etiquetes populars: 10.8v 6600mah li202s-60una bateria per a vs2 vm4 vm6 vm8 vm3 suresign vs3 v24e, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, compra
Enviar la consulta
Potser també t'agrada









