Edan li-ION monitor mèdic de bateria HYLB-231
Compatible: EDAN SE-3, M8, IM9A
Condicions de pagament: T/T, Western Union, PayPal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, per mar
Temps de plom: 3-7 dies laborables
Mostres estan disponibles
Descripció
Si vostè està buscant a Edan li-ION monitor mèdic de la bateria hylb-231, Benvingut a posar-te en contacte amb la nostra fàbrica. Com un dels principals fabricants i proveïdors a la Xina, us oferirem no el preu més barat però competitiu i un servei excel·lent. Si us plau, tingueu la seguretat de comprar els nostres productes de qualitat.
Edan li-ION monitor mèdic de bateria HYLB-231
Lloc d'origen:Xina
Nom de marca:Edan
Certificació:Ce
Compatible:HYLB-231
Quantitat mínima de comanda:1pcs
Preu:com es va discutir
Plaç d'entrega:1-3 dies laborables
Capacitat de subministrament:600pcs/setmana
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Bateria recarregable mèdica |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de marca | Pregant-Med |
| Certificacions | CE/ISO |
| Mida | 84 * 72 * 44mm |
| Capacitat nominal | 5200mAh |
| Pes | 420G |
| Tipus | Ió |
| Voltatge nominal | 14,4 v |
| Cèl·lula de piles QTY | 8 cel·les |
| Aplicació | EDAN SE-3, M8, IM9A |
| Color | Negre |
| Paquet | Caixa individual |



Etiquetes populars: Edan li-ION monitor mèdic bateria hylb-231, fabricants, proveïdors, fàbrica, barats, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada











