Bateria de recanvi d'equips mèdics de Fukuda Denshi
Compatible amb la màquina ECG de Fukuda Denshi FX-7402 / FX-7540
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Durada del termini: 3-7 dies hàbils
Hi ha mostres disponibles
Descripció
Bateria de recanvi d'equips mèdics de Fukuda Denshi
Lloc d’origen: Xina
Nom de marca: Fukuda Denshi
Certificació: CE
Número de model: FX-7402 / FX-7540
Quantitat mínima de la comanda: 1 unitats
Preu: segons es comenta
Termini de lliurament: 1-3 dies laborables
Capacitat de subministrament: 600 unitats / setmana
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Bateria recarregable mèdica |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Orar-med |
| Certificacions | CE / ISO |
| Mida | 137 * 67 * 18mm |
| Capacitat nominal | 3800mAh |
| Pes | 430g |
| Tipus | NI-MH |
| Tensió nominal | 9.6v |
| Aplicació | Màquina FX-7540, FCP-7541, FX-7542ECG |
| Color | Blau |
| Paquet | Capsa individual |

Etiquetes populars: bateria de substitució d'equips mèdics fukuda denshi, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Monitor de pacients Mindray Pacient recarregable d’à...
-

Paquet de bateries Li-ion recarregable LI23S002A
-

Bateria dels desfibril·ladors LI34I001A BeneHeart Mi...
-

2600mAh Bateries per a equips mèdics per a Comen
-

Philips Defibrillator Medical Backup HeartStart
-

Nihon Kohden Bateries Mèdiques per a desfibril·lador




