
Bateries de grau mèdic de LI-ION per Mindray
Compatible: Mindray BeneHeart R3 UMEC10 MEC6 LI13S001A 3ICR18/6
Condicions de pagament: T/T, Western Union, PayPal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, per mar
Temps de plom: 3-7 dies laborables
Mostres estan disponibles
Descripció
Bateries de grau mèdic de LI-ION per Mindray
Lloc d'origen: Xina
Nom de marca: Mindray BeneHeart
Certificació: CE
Model Numb: UMEC10
Quantitat mínima de comanda: 1pcs
Preu: com es discuteix
Plaç d'entrega: 1-3 dies laborables
Capacitat de subministrament: 600pcs/setmana
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Bateria recarregable de LI-ION |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de marca | Pregant-Med |
| Certificacions | CE/ISO |
| Mida | 56 * 68 * 19mm |
| Capacitat nominal | 2600mAh |
| Pes | 138g |
| Tipus | Ió |
| Voltatge nominal | 11.1 v |
| Aplicació | Màquina ECG |
| Color | Blau |
| Paquet | Caixa individual |
| Model | BeneHeart R3, UMEC10, MEC6, LI13S001A, 3ICR18/6 |

Etiquetes populars: bateries de grau mèdic de li-ION per mindray, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Compatible amb bateria recarregable de ions de liti ...
-

Spacelabs Bateria de plom àcid LC-TA122PU
-

Paquet de bateries Li-ion recarregable LI23S002A
-

MS862278 Paquet de bateria d’hidrur de níquel metàl·...
-

GE Monitor Monitor del pacient Pacient Dash 3000 SM2...
-

Heartstart recarregable MRx M3538A Bateria de Lió

