Nihon Kohden Defibril·lador Bateries per a equipament mèdic
Compatible amb : Nihon Kohden ECG-930K EC-7511 TEC-7521K ECG-9320G
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Plaç: 3-7 dies hàbils
Hi ha mostres disponibles
Descripció
Nihon Kohden Defibril·lador Bateries per a equipament mèdic
Lloc d’origen: Xina
Nom de la marca:Nihon Kohden
Certificació: CE
Model Number: TEC-7521K
Quantitat mínima de la comanda: 1 unitats
Preu: segons es comenta
Termini de lliurament: 1-3 dies laborables
Capacitat de subministrament: 600 unitats / setmana
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Bateria recarregable mèdica |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Orar-med |
| Certificacions | CE / ISO |
| Mida | 98 * 79 * 55mm |
| Capacitat nominal | 2900mAh |
| Pes | 990g |
| Tipus | Plom segellat |
| Tensió nominal | 12V |
| Aplicació | NIHON KOHDEN TEC-7500 ECG-9522P TEC-7511F, TEC-7511G, TEC-7511K, TEC-7511R TEC-7521F, TEC-7521G, TEC-7521K, TEC-7521R, TEC-7531F, TEC-7531G, TEC-7531K, TEC-7531R, QM-501D, QI-911E, QI-912E, BR-911D, BR-912D, BR-913D, KD-901E, KH-801D |
| Color | Blau |
| Paquet | Capsa individual |



Etiquetes populars: Nihon Kohden desfibril·lador equipament mèdic bateries, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

HYLB-231 5200 mah Monitor EDAN SE-3 M8 Bateria IM9A
-

Paquet de bateries Li-ion recarregable LI23S002A
-

Bateria del desfibril·lador CardioServ 30344030 per ...
-

Paquet de bateries Li-ion Biolight LB-08 12-100-1003
-

Per bateria mèdica de recanvi HYLB-957A
-

Bateria dels desfibril·ladors LI34I001A BeneHeart Mi...




