
Philips Vital Signs Monitor Monitor recarregable UT4000A PRO
Compatible : philips ESCHMANN UT4000A pro
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Termini de lliurament: 3-7 dies hàbils
Hi ha mostres disponibles
Descripció
Philips Vital Signs Monitor Monitor recarregable UT4000A PRO
Lloc d'origen:Xina
Nom de la marca:Philips
Certificació:CE
Compatible:UT4000A PRO
Quantitat mínima de comanda:1 unitats
Preu:com es discuteix
Hora d'entrega:1-3 dies laborals
Capacitat de subministrament:600 unitats / setmana
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Bateria recarregable mèdica |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Pray-med |
| Certificacions | CE / ISO |
| Mida | 178X34X66 mm |
| Capacitat nominal | 2300mAh |
| Pes | 920g |
| Tipus | Plom segellat |
| Tensió nominal | 12V |
| Aplicació | Philips ESCHMANN UT4000A pro |
| Color | Blau |
| Paquet | Caixa individual |

Etiquetes populars: monitor de signes vitals de philips monitor recarregable ut4000a pro, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, compra
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







