Humidificador respiratori PN-2000FC850
Deixa un missatge
Pigeon Humidificador Respiratori està dissenyat per oferir una humitat òptima per a aquells pacients que requereixen ventilació mecànica o sistemes de respiració a pressió on el flux de gas es manté a nivell constant.

Especificacions humidificador de servocontrol:
| Model | PN-2000FC850 (pel·len) |
| Freqüència de subministrament | 50/60 Hz |
| Tensió de subministrament | 220V/ 110V |
| Placa d'escalfador | Aeroport de 150W |
| Filferro d'escalfador | 22V-, 2.73A, 60W, 50/60Hz |
| Tall de temperatura excessiva de placa d'escalfador | Aeroport ±6°C |
| Configuració del control de temperatura | |
| Mode invasiu | Sortida de cambra:35.5-37°C, Via Aèria: 35-40°C |
| Mode no invasiu | Sortida de cambra:31°C, Via Aèria: 28-34°C |
| Exhibició | Tres dígits, 0,56 polzades, 7 segment LED |
| Gamma | 10-70 ° C, Precisió: ±0.3 ° C (en 25-45 Rang de temperatura) |
| Alarma d'alta humitat | Una alarma immediata i audible a una temperatura mostrada de 41 °C o si la temperatura de la via aèria supera els 43 °C |
| Alarma de baixa humitat | Una alarma audible entre 15 minuts @29.5°C, i 60 minuts @34.5°C(Només mode invasiu) |










