
Mànega d'aire Nihon Kohden NIBP de doble tub amb connector de plàstic
Catàleg: NIBP
Tipus de producte: mànega d’aire NIBP
Quantitat de comanda mínima: 1 unitats
Certificació: CE / ISO13485
Preu: negociació
Descripció
Mànega d'aire Nihon Kohden NIBP de doble tub amb connector de plàstic
Lloc d'origen:Xina
Condicions de pagament:100% T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Hora d'entrega:1-3 dies per a la mostra, 7-14 dies per a la comanda gran després del pagament.
Capacitat de subministrament:600 unitats / setmana
Especificacions:
* Temperatura ambiental: 0 a 40 ° C (32 a 104 ° F)
* Humitat relativa: del 0% al 80%
* Pressió hiperbàrica: 86 kPa-106kPa
* Materials: cable de la jaqueta TPU d'alta qualitat, de 0,9 m de longitud, gris; plat daurat a l’aigua
Detalls del producte:
| Nom del producte | Mànega d'aire NIBP |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Pray-med |
| Certificacions | CE / ISO |
| Color del cable | gris |
| Estil de cable | Doble tub |
| Longitud del cable | 3m |
| Material del cable | Jaqueta TPU |
| Diàmetre del cable de plom | 7 mm |
| Connector d'instrument | Pin doble |
| Connector final del pacient | Connector de plàstic |
| Pes | 300G |
| Tipus | Tub NIBP |
| Paquet | Embalatge d'una peça en una bossa de PE i, a continuació, introduïu-la en una caixa de cartró. |
| Mida de paquet únic | 16X10X1 cm |
| Garantia | 12 mesos |
Sobre nosaltres:
Som un fabricant professional a la Xina continental, tenim diverses marques de sensor spo2, cable ECG i cable, cable EKG i cable, cable NIBP, cable IBP, sonda de temperatura, cable Holter i cable, bateria de recanvi mèdic, etc.

Etiquetes populars: nihon kohden nibp mànega d'aire de doble tub amb connector de plàstic, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, compra
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







