
Pinça per a adults compatible amb Sensor Spo2 Nihon Kohden
Model compatible Nº Nihon Kohden Lifescope S, BSS-9800 Lifescope M, BSM 9510 Lifescope P, BSM 41
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Temps de termini: 1-7 dies hàbils
MOQ: 30 peces
Descripció
Pinça per a adults compatible amb Sensor Spo2 Nihon Kohden
Model compatible Nº Nihon Kohden Lifescope S, BSS-9800 Lifescope M, BSM 9510 Lifescope P, BSM 41
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Temps de termini: 1-7 dies hàbils
MOQ: 30 peces
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Sensor Spo2 |
| Color del cable | gris |
| Longitud del cable | 1m o 3m |
| Material per cable | Jaqueta TPU |
| Diàmetre del cable | 4mm |
| Classificació d’instruments | Classe II |
| Connector d’instruments | 7 pin |
| Terminal final del pacient | Clip d’adults |
| Pes | 120g |
| Garantia | 1 any |

Etiquetes populars: Nihon Kohden compatible spo2 adult adult clip, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Fàbrica de sensors SpO2 compatibles Masimo 1863 LNCS...
-

Sensor de SpO2 Nellcor N200 7pin adult dit, tipus pinça
-

Criticaré / CSI 506DX reutilitzable per a adults dit...
-

Palco Reusable SpO2 Sensor POX020-105
-

Sensor de cable adaptador de sonda SpO2 reutilitzabl...
-

Empaquetat de nou amb sensor spone breu compatible a...

