
Cable d'extensió Sirecust Sirem Siemens Spo2
Nº de model compatible Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem Module siemens
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Plaç: 1-7 dies hàbils
MOQ: 30 peces
Descripció
Cable d'extensió Sirecust Sirem Siemens Spo2
Nº de model compatible Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem Module siemens
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Plaç: 1-7 dies hàbils
MOQ: 30 peces
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Sensor Spo2 |
| Color del cable | gris |
| Longitud del cable | 3m |
| Material per cable | Jaqueta TPU |
| Diàmetre del cable | 4mm |
| Classificació d’instruments | Classe II |
| Connector d’instruments | Teclat rodó de 10 pines |
| Terminal final del pacient | Connector femení DB9 |
| Pes | 120g |
| Garantia | 1 any |


Etiquetes populars: sirecust sirem siemens spo2 cable d'extensió, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Cable adaptador Philips/HP M1940A Cable d'extensió d...
-

GE TruSignal TS-G3 Cable d'extensió SpO2, adaptador ...
-

Cable digital Biolight MonitorA3, A5, A6, A8.adapter
-

Cable adaptador de traductor de SpO2 en forma de D d...
-

Sirecust 630/Sirecust 700/mòdul Sirem Siemens de spo...
-

Cable adaptador LNC-10 Masimo Spo2 20-Pin

