Cable adaptador de temperatura compatible amb Spacelabs - 700-4000-00
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Plaç: 3-7 dies hàbils
MOQ: 50 peces
Descripció
Cable adaptador de temperatura compatible amb Spacelabs - 700-4000-00
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Plaç: 3-7 dies hàbils
MOQ: 50 peces
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Cable de temperatura |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Orar-med |
| Número de model | Spacelabs |
| Certificacions | CE / ISO |
| Cable Material | TPU |
| Diàmetre del cable | 4mm |
| Color del cable | Gris |
| Connector Distal | Connector en forma de D de 10 pins, clavat |
| Connector Proximal | Connectors mono, femenins, de doble connexió |
| Longitud del cable | 0.3m |
| Embalatge | Pack individual |
| Classificació d’instruments | Classe II |
| Propietats | Monitor EKG, màquina ECG |
| Pes | 150g |
| Garantia | 1 any |



Etiquetes populars: spacelabs cable adaptador de temperatura compatible - 700-4000-00, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Compatible Nihon Kohden, Criticare, Datascope EL XL,...
-

Cable ECG original de 12 pins Mindray EA6232B
-

Transductor d'un sol ús de l'IBP Connector Utah
-

Cable d'extensió de temperatura compatible amb GE Ma...
-

Cable adaptador de temperatura GE Healthcare YSI 700
-

Cable adaptador de temperatura GE Healthcare YSI 400






