
Sonda de temperatura compatible amb la girafa GE-Ohmeda
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Temps de termini: 1-7 dies hàbils
MOQ: 50 peces
Descripció
Sonda de temperatura compatible amb la girafa GE-Ohmeda
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Temps de termini: 1-7 dies hàbils
MOQ: 50 peces
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Sonda de temperatura de la girafa Ohmeda |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Orar-med |
| Número de model | GE-Ohmeda Girafa |
| Certificacions | CE / ISO |
| Cable Material | TPU |
| Longitud del cable | 3m |
| Color del cable | Gris |
| Diàmetre del cable | 4mm |
| Tecnologia Spo2 | Masimo Tech |
| Connector Distal | Girafa 3pines |
| Connector Proximal | Superfície de la pell / Sonda esofàgica / rectal |
| Embalatge | Pack individual |
| Classificació d’instruments | Classe II |
| Propietats | Monitor EKG, màquina ECG |
| Pes | 150g |

Etiquetes populars: Sonda de temperatura compatible amb girafa ge-ohmeda, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Sensor de temperatura Mindray per a Mindray T5 i T8 ...
-

Sonda de sensor de temperatura compatible amb Mindray
-

Datax Ohmeda Sonda de temperatura d’un sol ús
-

Sonda de temperatura compatible amb el drager
-

Escut aeri Pediatric Skin: Sonda de temperatura supe...
-

Superficie de la pell de la sonda de temperatura com...

