6 Leadwires ECG compatibles amb el drager
Compatibilitat: Draeger Infinity M300, Infinity M540, MultiMed Plus, MultiMed Plus O
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Durada del termini: 3-7 dies hàbils
MOQ: 50 peces
Descripció
6 Leadwires ECG compatibles amb el drager
Compatibilitat:Draeger Infinity M300, Infinity M540, MultiMed Plus, MultiMed Plus OR
Condicions de pagament:T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Temps de presentació:3-7 dies hàbils
MOQ:50 peces
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Leadwires ECG |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Orar-med |
| Número de model | Draeger |
| Certificacions | CE / ISO |
| Cable Material | Jaqueta TPU |
| Diàmetre del cable | 2,5mm |
| Color del cable | Gris |
| Connector Distal | Estil dinar |
| Connector Proximal | Pinch / Grabber |
| Longitud del cable | 1m |
| Embalatge | Pack individual |
| Classificació d’instruments | Classe II |
| Propietats | Monitor EKG, màquina ECG |
| Pes | 100g |
| Garantia | 1 any |

Etiquetes populars: drager compatible ecg leadwires 6 cables, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Un parell de:Spacelabs Leadwires ECG compatibles
Enviar la consulta
Potser també t'agrada









