Stryker Physio Control Compatible amb ECG Leadwire
Compatibilitat: Physio Control Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Durada del termini: 3-7 dies hàbils
MOQ: 50 peces
Descripció
Stryker Physio Control Compatible amb ECG Leadwire
Compatibilitat:Control de fisiologia Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E
Condicions de pagament:T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Temps de presentació:3-7 dies hàbils
MOQ:50 peces
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Sensor Spo2 |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Orar-med |
| Número de model | Stryker Physio Contro |
| Certificacions | CE / ISO |
| Cable Material | Jaqueta TPU |
| Diàmetre del cable | 2,6mm |
| Color del cable | Gris |
| Connector Distal | Estil din |
| Connector Proximal | Captura |
| Longitud del cable | 1m |
| Embalatge | Pack individual |
| Classificació d’instruments | Classe II |
| Propietats | Monitor EKG, màquina ECG |
| Pes | 100g |
| Garantia | 1 any |


Etiquetes populars: Stryker fisio control compatible ECG leadwire, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada









