
Contec compatible amb 5 peces d'un cable ECG compatible amb Contec
Termini de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, per mar
Temps de desenvolupament: 1-7 dies (depenent de la quantitat)
MOQ: 30pcs
Descripció
Contec compatible amb 5 peces d'un cable ECG compatible amb Contec
Termini de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, per mar
Temps de desenvolupament: 1-7 dies (depenent de la quantitat)
MOQ: 30pcs
Especificacions tècniques:
| Tipus | Cable ECG |
| Color del cable | Gris |
| Material per cable | Jaqueta TPU |
| Longitud de cable de tronc | 2.7m |
| Longitud de cable de plom | 0.9m |
| Standrad | AHA |
| Connector d’instrument | Connector amb clau de 7 pins rodó |
| Connector final del sensor | Captura |
| Mida del pacient | Adult |
| Pes net | 300g |
| Garantia | un any |


Etiquetes populars: contec compatible d'una sola peça per cable ecg 5 cables, fabricants, proveïdors, fàbrica, barats, comprar
Un parell de:Cabre ECG compatible amb Drager Siemens 5 cables
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







