
Cabre ECG compatible amb Drager Siemens 5 cables
Termini de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, per mar
Temps de desenvolupament: 1-7 dies (depenent de la quantitat)
MOQ: 30pcs
Descripció
Cabre ECG compatible amb Drager Siemens 5 cables
Termini de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, per mar
Temps de desenvolupament: 1-7 dies (depenent de la quantitat)
MOQ: 30pcs
Especificacions tècniques:
| Tipus | Cable ECG |
| Certificat | CE / ISO |
| Color del cable | Gris |
| Diàmetre del cable | 4mm |
| Cable de cable | 5 cables |
| Material per cable | Jaqueta TPU |
| Longitud de cable de tronc | 2.7m |
| Longitud del cable de plom | 0.9m |
| Connector Proximax | Connector Siemens de 10 claus rodó, amb clau |
| Connector distal | Pinch / snap |
| Classificacions d’instruments | Classe II |
| Mida del pacient | Adult / Pediatria |
| Pes net | 300g |
| Garantia | un any |

Etiquetes populars: drager siemens compatible ecg cable 5 cables, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Cable d'ECG Fukuda Denshi DS5100 3lead, IEC / AHA, c...
-

Scala de vida del cable ECG Nihon Kohden 3lead OPV-1500
-

Cable 12pin Biolight M9500 ECG de 5 pesos amb passador
-

CT-083S CT-086S 10 cables cableja ECG Beneware
-

Bionet Direct-Connect ECG Cable Leadwires AHA / IEC
-

GE Healthcare One-Piece 3 clips de cable ECG

