
Biolight BLT-1203A Bateria de recanvi del monitor
Compatible: Biolight BLT-1203A
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Termini de lliurament: 3-7 dies hàbils
Hi ha mostres disponibles
Descripció
Si busqueu una bateria de recanvi biolight blt-1203a, contacteu amb la nostra fàbrica. Com a un dels principals fabricants i proveïdors de la Xina, us oferirem el preu més barat però competitiu i un servei excel·lent. Tingueu la seguretat de comprar els nostres productes de qualitat.
Biolight BLT-1203A Bateria de recanvi del monitor
Lloc d'origen:Xina
Nom de la marca:Biolight
Certificació:CE
Compatible:BLT-1203A
Quantitat mínima de comanda:1 unitats
Preu:com es discuteix
Hora d'entrega:1-3 dies laborals
Capacitat de subministrament:600 unitats / setmana
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Bateria recarregable mèdica |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Pray-med |
| Certificacions | CE / ISO |
| Mida | 76 * 59 * 18 mm |
| Capacitat nominal | 3800mAh |
| Pes | 166g |
| Tipus | Li-Polymer |
| Tensió nominal | 7.4v |
| Aplicació | Biolight BLT-1203A |
| Quantitat de cèl·lules | 2 Cèl·lula |
| Color | Blau |
| Paquet | Caixa individual |

Etiquetes populars: biolight blt-1203a bateria de monitor de recanvi, fabricants, proveïdors, fàbrica, barata, compra
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







