
Edan Monitor bateria recarregable TWSLB-003
Compatible : M50, IM8 , IM8F, IM70, IM50 , Drager Vista 129, F2, V8 , Drager vista 120 , M8B , IM8B
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Termini de lliurament: 3-7 dies hàbils
Hi ha mostres disponibles
Descripció
Edan Monitor bateria recarregable TWSLB-003
Lloc d'origen:Xina
Nom de la marca:Edan
Certificació:CE
Compatible:TWSLB-003
Quantitat mínima de comanda:1 unitats
Preu:com es discuteix
Hora d'entrega:1-3 dies laborals
Capacitat de subministrament:600 unitats / setmana
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Bateria recarregable mèdica |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Pray-med |
| Certificacions | CE / ISO |
| Mida | 165,35 * 73,65 * 22,96 mm |
| Capacitat nominal | 5200 mAh |
| Pes | 433g |
| Tipus | LI-ION |
| Tensió nominal | 14.8v |
| Quantitat de cèl·lules de bateria | 8 cèl·lules |
| Aplicació | Edan M50, IM8 , IM8F, IM70, IM50 , Drager Vista 129, F2, V8 , Drager vista 120 , M8B , IM8B |
| Color | Gris |
| Paquet | Caixa individual |

Etiquetes populars: edan monitor bateria recarregable twslb-003, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, compra
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







