Bateria de recanvi del monitor TWSLB-002
Compatible : IM8 , IM8F IM70, IM50 , M50R , Drager Vista 129, IM8B , F2 , M8B, IM8A , IM8B , IM12
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Termini de lliurament: 3-7 dies hàbils
Hi ha mostres disponibles
Descripció
Bateria de recanvi del monitor TWSLB-002
Lloc d'origen:Xina
Nom de la marca:Edan
Certificació:CE
Compatible:TWSLB-002
Quantitat mínima de comanda:1 unitats
Preu:com es discuteix
Hora d'entrega:1-3 dies laborals
Capacitat de subministrament:600 unitats / setmana
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Bateria recarregable mèdica |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Pray-med |
| Certificacions | CE / ISO |
| Mida | 165,35 * 73,65 * 22,96 mm |
| Capacitat nominal | 2600mAh |
| Pes | 258g |
| Tipus | LI-ION |
| Tensió nominal | 14.8v |
| Quantitat de cèl·lules de bateria | 4 cèl·lules |
| Aplicació | Edan IM8, IM8F, IM70, IM50, M50R, Drager Vista 129, IM8B, F2, M8B, IM8A, IM8B, IM12 |
| Color | Gris |
| Paquet | Caixa individual |


Etiquetes populars: monitor de recanvi de bateria twslb-002, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, compra
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Bateria de Li-ion de 11.1V 2600mAh Per Philips VM1 V...
-

Philips Defibrillator Medical Backup HeartStart
-

Bateria de substitució de monitors Contec CMS6000
-

Monitor de pacient Pacients amb equipament mèdic per...
-

Bateria de recanvi del monitor Edan SD5 SD6 FSNH-6XA...
-

Edan M3 Vital Signs Monitor Battery TWSLB-009




