
Sensor de pell dual de temperatura compatible per GE Marquette
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Durada del termini: 3-7 dies hàbils
MOQ: 50 peces
Descripció
Sensor de pell dual de temperatura compatible per GE Marquette
Condicions de pagament: T / T, Western Union, Paypal
Mètode d'enviament: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, per mar
Durada del termini: 3-7 dies hàbils
MOQ: 50 peces
Especificacions tècniques:
| Nom del producte | Sensor de temperatura de pell dual |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | Orar-med |
| Número de model | GE Marquette |
| Certificacions | CE / ISO |
| Cable Material | TPU |
| Diàmetre del cable | 4mm |
| Color del cable | Gris |
| Connector Distal | Flat 11 pin |
| Connector Proximal | Sensor de pell dual |
| Longitud del cable | 3m |
| Embalatge | Pack individual |
| Classificació d’instruments | Classe II |
| Propietats | Monitor EKG, màquina ECG |
| Pes | 100g |
| Garantia | 1 any |

Etiquetes populars: Sensor de temperatura dual de pell compatible amb marquette ge, fabricants, proveïdors, fàbrica, barat, comprar
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Sonda de temperatura YSI 700 adults reutilitzable es...
-

Sonda de sensor de temperatura compatible YSI700
-

Sonda de temperatura compatible amb YSI
-

Superficie de la pell de la sonda de temperatura com...
-

Sonda de temperatura compatible amb la girafa GE-Ohmeda
-

Sonda de temperatura compatible amb Ohmeda - 6600-06...

